AUTOMECHANIK / AUTOELEKTRIKÁŘ

Jsou auta Vaší vášní a budete rádi součástí našeho servisu? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat! Hledáme šikovnou posilu na pozici automechanika/autoelektrikáře.

Pracovní náplň:

  • pravidelná údržba osobních vozů
  • měření a seřizování geometrie náprav, pneuservis
  • opravy mechanické i elektronické
  • montáže originálních doplňků a příslušenství
  • diagnostika a spolupráce se servisními techniky

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • progresivní mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • zázemí stabilní společnosti s více jak 30 letou praxí

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru automechanik nebo praxe (není podmínkou)
  • odpovědnost a spolehlivost
  • technické myšlení a schopnost pracovat samostatně
  • ochotu učit se novým věcem
  • základy práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • nekuřák

Kontakt:

Zašlete svůj životopis na e-mail info@autodilnavykoukal.cz
nebo se zastavte osobně v Autodílna Vykoukal s.r.o., Hankeho 271, Holešov.