Služby

Moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze. V autodílně Vykoukal najdete kompletní nabídku servisních i rychlo-servisních služeb. Naši školení zaměstnanci Vám kvalitně a rychle pomohou s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

Provádíme servisní prohlídky vozu v záruce. Bloková výjimka EU předepisuje, že v rámci rovného konkurenčního prostředí lze pro servis vašeho vozu během záruční doby provádět i v nezávisléý servisní pracovníci a servisy. To znamená, že pokud jste před koupí nového vozu se svým starým jezdili do svého oblíbeného servisu, můžete v tom pokračovat i s novým vozem a to i během doby trvání záruky výrobce. Záruka na nový vůz není tímto nijak omezena.


Mechanické opravy

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a renovaci Vašeho auta. Neváhejte a navštivte náš autoservis při jakýchkoliv potížích, nebo jen preventivně. Samozřejmostí je výměna čelních, bočních a zadních skel pro všechny typy vozidel.
 

Servis klimatizací
Nabízíme doplnění, čištění, údržbu a dezinfekci klimatizace vašeho vozu.

 

Pneuservis
V našem pneuservisu nabízíme prodej značkových pneumatik všech druhů dle požadavků zákazníka. Dále nabízíme kompletní sortiment pneuservisních prací pro osobní, lehké užitkové vozy včetně mytí kol a opravy defektů.

 

Pojistné události

Zajistíme za Vás kompletní vyřízení Vaší pojistné události při dopravní nehodě nebo jen výměně čelního skla.

 

Kontaktujte nás